Қамқоршылық кеңес
  • Татишев Еркин
    High Tech Academy мектебінің негізін қалаушы /
    Қаржы комитетінің төрағасы
    2017 жылы Еркін Қазақстандағы алғашқы инновациялық жоба мектебі High Tech Academy-дың негізін қалады, онда ол Қамқоршылық кеңестің мүшесі және қаржы комитетінің төрағасы болып табылады. 2013 жылдан бастап Almaty Management University Қамқоршылық кеңесінің мүшесі болып табылады.

    Еркін Kusto Group-ты 1990-шы жылдары әлемнің неғұрлым серпінді дамып келе жатқан елдерінде өсудің жоғары әлеуетін дамыту және ұзақ мерзімді бизнес құру үшін жергілікті қызметкерлердің тәжірибесімен қатар басқару идеяларын қолдану мақсатында құрды.

    Оның басшылығымен Kusto көп ұлтты инвестициялық компанияға айналды, оның қызметі құрылыс пен энергетикадан бастап ауыл шаруашылығы мен жылжымайтын мүлікке дейінгі үш құрлық пен саланы қамтиды.
  • Дорис Корда
    Қамқоршылық кеңесінің төрағасы / Білім комитетінің төрағасы
    Дорис High Tech Academy қамқоршылық кеңесінің төрағасы болып табылады және Білім комитетін стратегиялық басқаруды және жетекшілікті қамтамасыз етеді.

    Дорис АҚШ-тағы Korda Institute for Teaching негізін қалады және қазіргі уақытта оны басқарады, оның негізгі миссиясы оқушыларды оқыту мен үйрету әдістерін өзгерту болып табылады. Ол әлемдік деңгейде танылған кәсіпкерлік оқыту бағдарламасын құрды және Mastery Transcript Consortium-нің ортақ құрылтайшысы, бұл оқушылардың бірегей дағдыларын, күшті жақтарын және қызығушылықтарын көрсету үшін мектеп сертификаттарын қайта құру бастамалары.

    Дорис жүздеген оқытушылармен бірге қалалық және ауылдық жерлерде, мансаптық бағдарламаларда және мектептердің барлық түрлерінде оқыту мен оқуды өзгерту үшін жұмыс істеді.
  • Магамбетова Татьяна
    High Tech Academy тең құрылтайшысы және директоры / Негіз қалаушы құндылықтар жөніндегі комитеттің төрағасы
    Татьяна High Tech Academy тең құрылтайшысы және директоры. Қамқоршылық кеңестің мүшесі ретінде ол мектептің негізгі құндылықтары мен мәдениеті үшін жауап береді.

    Татьяна High Tech Academy қауымдастығының жетекшілігі мен көшбасшылығын қамтамасыз етеді, бұл оның жетістігі мен дамуын анықтайды, барлық оқушыларға жоғары сапалы білім беріп, оқу стандарттары мен жетістіктерін жақсартады.

    Татьяна – кәсіпкерлікті дамыту бойынша тәжірибелі маман. Қызметкерлерді басқару, ұйымдардың әкімшілік функцияларын жетекшілік ету және үйлестіру саласында жұмыс тәжірибесі бар. Татьяна келіссөздер жүргізу, сатуды басқару, тұтынушыларға қызмет көрсету, сондай-ақ бизнес пен стратегияны дамыту дағдыларына ие.
  • Утемисов Мурат
    Қауіпсіздік комитеті мен мектептің инфрақұрылым комитетінің төрағасы
    Мұрат Қамқоршылық кеңесінің мүшесі, оның High Tech Academy-дағы жауапкершілігі ғимарат инфрақұрылымын дамыту және мектеп қауіпсіздігін қамтамасыз ету болып табылады.

    Мұрат – «Kusto Home» ЖШС Бас директоры. Мұраттың басшылығымен Kusto Home компаниясы High Tech Academy жаңа кампусының, Алматы қаласындағы Koktobe City тұрғын үй кешенінің (1-2-кезек), Хошимин қаласындағы Diamond Island элиталық тұрғын үй кешенінің және Киев қаласындағы Alpine Town тұрғын үй кешенінің құрылысын сәтті аяқтады.

    Оның басқарушылық тәжірибесі әртүрлі. Kusto-ға қосылмас бұрын Мұрат тау-кен саласындағы жобаларды басқарды және жылжымайтын мүлік саласындағы бірқатар ауқымды халықаралық жобаларды басқарды.
  • Карсыбеков Оразхан
    Ішкі аудит комитетінің төрағасы
    Оразхан қамқоршылық кеңестің мүшесі, оның High Tech Academy-дағы жауапкершілігі ішкі аудит арқылы сапаны қамтамасыз ету болып табылады.

    KazPetrol Group (KPG) басқарма төрағасы ретінде Оразхан мұнай-газ саласындағы өзінің табысты тәжірибесін пайдалы қазбаларды өндіру мамандарынан бастап бұрғылау және отын материалдарын жеткізушілерге дейінгі түрлі компанияларда шебер қолданады. Ол KPG жетістігінің басты стратегі болды және күрделі инвестициялық жобаны айналымы миллиард долларды құрайтын мұнай-газ компаниясына айналдыруға көмектесті.

    Оразхан сондай-ақ құрылыс секторында басшылық қызметтерді атқарды, соның ішінде бүкіл Қазақстан бойынша жылжымайтын мүлік саласындағы бірқатар беделді жобаларға жетекшілік етті.
Leadership Team
Тайра Наваз
Мектеп директоры
Акназарова Алия
Қаржы-әкімшілік директоры
Авдeенко Юлия
Директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары
Ким Надежда
Директордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары
Базил Айнур
HR директоры
Мектепалды даярлық
Оразханова Арай
Мектепалды даярлық көшбасшысы
Елдос Сындар
Мектепалды даярлық мұғалімі
Ибраймова Гульжан
Мектепалды даярлық мұғалімі
Сарманбетова Бота
Мектепалды даярлық мұғалімі
Нурболат Нарлен
Мектепалды даярлық мұғалімі
Оралбаева Аружан
Ағылшын тілі мұғалімі
Бондарюк Наталья
Бастауыш сынып мұғалімі
Мирзахмедова Сайёра
Бастауыш сынып мұғалімі
Майра Фернандез
Мектепалды даярлық мұғалімі
Әкімханқызы Назерке
Мектепалды даярлық мұғалімі
Бежецкий Илья
Мектепалды даярлық мұғалімі
Мухтарова Гульбахарям
Мектепалды даярлық мұғалімі
Абилгазиева Динара
Мектепалды даярлық мұғалімі
Бастауыш мектеп
Бастауыш сынып мұғалімдері
Бейсекова Гаухар
Бастауыш мектеп директорының оқу ісі жөніндегі орынбасары
Робин Шамрок
Бастауыш сынып мұғалімі
Росете Марисса
Бастауыш сынып мұғалімі
Анжелика Монтеро
Бастауыш сынып мұғалімі
Луилиза Коллера
Бастауыш сынып мұғалімі
Леонард Агра
Бастауыш сынып мұғалімі
Турсынбаева Салтанат
Бастауыш сынып мұғалімі
Утегенова Марина
Бастауыш сынып мұғалімі
Мухамадиева Дина
Педагог-кітапханашы
Насырова Рана
Педагог-кітапханашы
Маликова Камила
Бастауыш сыныптың кіші мұғалімі
Варлакова Елена
Бастауыш сыныптың кіші мұғалімі
Ушурова Гулсарахон
Бастауыш сыныптың кіші мұғалімі
Тасан Қамар
Бастауыш сынып мұғалімі
Арлин Басале
Бастауыш сынып мұғалімі
Клаудин Доминго
Бастауыш сынып мұғалімі
Алдабаева Камила
Бастауыш сыныптың кіші мұғалімі
Амиржанова Айгерим
Бастауыш сынып мұғалімі
Ромабел Илао
Бастауыш сынып мұғалімі
Смағұл Сымбат
Бастауыш сыныптың кіші мұғалімі
Чернышёва Даяна
Бейнелеу өнері мұғалімі
Исатаева Сания
Бастауыш сынып мұғалімі
Маратқызы Сымбат
Музыка мұғалімі
Полтавская Ангелина
Бастауыш сынып мұғалімі
Кадуркина Александра
Бейнелеу өнері мұғалімі
Бастауыш мектептің тіл бөлімі
Домаева Гульжан
Қазақ тілі мұғалімі
Дүрімбетова Қанымжан
Қазақ тілі мұғалімі
Сейтахметов Фархад
Қазақ тілі мұғалімі
Кызаева Диана
Орыс тілі мұғалімі
Лиханова Ульяна
Орыс тілі мұғалімі
Селиванова Анна
Орыс тілі мен әдебиеті мұғалімі
Well-Being Team
Иванова Оксана
Педагог-психолог
Халина Маргарита
Логопед
Кусаинова Айжан
SEN Мұғалім
Рузиева Мадина
Педагог-психолог
Кадралиева Зульфия
Оқытушы көмекшісі
Құттыбай Рузанна
Бастауыш сыныпта директордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары
Орта және жоғары мектептер
Орыс тілі кафедрасы
Садық Наржан
Тілдерді оқыту орталығының жетекшісі
Капбасова Гульмира
Орыс тілі мен әдебиеті мұғалімі
Баситова Шахноза
Орыс тілі мен әдебиеті мұғалімі
Ибрагимова Аида
Орыс тілі мен әдебиеті мұғалімі
Ағылшын тілі кафедрасы

Вильям Майерс
Ағылшын тілі мен әдебиеті мұғалімі
Олен Кинг
Ағылшын тілі мұғалімі
Есерженова Нагима
Орта мектеп директорының оқу ісі жөніндегі орынбасары
Қоғамдық ғылымдар кафедрасы
Коржумбаев Джангир
Кәсіпкерлік курсы бойынша мұғалім
Пауерс Бенжамин
Қоғамдық ғылымдар мұғалімі
Кротова Анастасия
Жоба мұғалімі
Бадритдинова Альфия
Жоба мұғалімі
Акчанова Аружан
Кәсіпкерлік курсы бойынша мұғалім
Алимханова Камилла
Кәсіпкерлік курсы бойынша мұғалім
Казенов Алихан
Debate Coach
Қазақ тілі және Қазақстан тарихы кафедрасы
Мамбедиярова Аккамар
Қазақстан тарихы мұғалімі
Омарбекова Серикгуль
Қазақ тілі мен әдебиеті мұғалімі
Абай Нұрсұлтан
Қазақ тілі мен әдебиеті мұғалімі
Акбергенова Жасгуль
Қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі
Амандыков Олжас
Қазақ тілі мен әдебиеті мұғалімі
Оспан Азамат
Қазақстан тарихы мұғалімі
Жұрсынқанова Жадыра
Қазақ тілі мен әдебиеті мұғалімі
Математика кафедрасы
Газизов Тимур
Математика мұғалімі
Быков Юрий
Математика мұғалімі
Мишин Вадим
Математика мұғалімі
Аманжол Сағындық
Математика мұғалімі
Болатбеков Даурен
Математика мұғалімі
Каныгина Елена
Математика мұғалімі
Сәулет Еркебұлан
Математика мұғалімі
Степаненко Сергей
Кіші математика мұғалімі
Ғылым кафедрасы
Крючков Василий
Физика мұғалімі
Крючкова Людмила
Физика мұғалімі
Логинов Даниил
Физика мұғалімі
Клышина Лариса
Биология мұғалімі
Асан Галия
Химия мұғалімі
Туртубаева Меруерт
Химия мұғалімі
Рахымжанова Ботагөз
Химия және биология мұғалімі
Сайлауов Мейірлі
Биология мұғалімі
Тюлиндинова Камила
Химия мұғалімінің лаборанты
Серикпаев Елдос
Физика мұғалімі
Курбанов Бейбарс
Физика лаборанты
Болатбек Ізімғали
Биология зертханашысы
Робототехника және IT кафедрасы
Хойло Роман
Робототехника және информатика мұғалімі
Анашбаев Адиль
Робототехника мұғалімінің ассистенті
Орынбай Әлішер
Информатика мұғалімі
Ермеков Рустем
Робототехника мұғалімі
Музыка және өнер кафедрасы
Соловская Юлия
Актерлік шеберлік мұғалімі
Трофимова Наталия
Бейнелеу өнері мұғалімі
Бердигулова Асель
Керамика мұғалімі
Дуйсебаева Урайля
Домбыра мұғалімі
Сидорова Ирис
Хореограф
Болдыкова Жамиля

Бейнелеу өнері және керамика пәнінің мұғалімі

Дуйсен Ильяс
музыка маманы
Дене шынықтыру және спорт кафедрасы
Базярук Лилия
Дене шынықтыру пәнінің мұғалімі
Шалашов Игорь
Дене шынықтыру пәнінің мұғалімі
Подберезкина Ольга
Дене шынықтыру пәнінің мұғалімі
Ипатов Сергей
Жүзу мұғалімі
Майлыбаев Ержан
Таэквондо мұғалімі
Молжанов Султан
Дене шынықтыру мұғалімінің ассистенті
Well-Being Team
Михеева Дарья
Эдвайзери бағдарламасының жетекшісі
Исаева Динара
Педагог-психолог
Космуратова Лидия
Педагог-психолог
Турсунова Карина
Орта мектепте директордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары
Мирзаев Видади
Кәсіби бағдарлаушы
Смагулова Жулдыз
Оқиғалар және коммуникациялар үйлестірушісі
Алиева Эвелина
Фотограф